снимки

видео

контакти

Второ място на „София къп 2019“

На второ място в турнира „София къп 2019“ завършиха „Лъвчетата“, род. 2011 г. На финала тимът, воден от треньора Ивайло Пешаров, загуби с 1-2 от бургаския Звездичка. През първата част Йордан Първанов даде гол аванс на нашия тим, но съперникът обърна резултата с две попадения след почивката. Драматичният развой на мача донесе много сълзи сред малките „лъвчета“, които дълго бяха утешавани от своите родители. За второто си място „Лъвчетата“ получиха купа и сребърни медали, а Самир Хаджи заслужи приза за най-добър защитник на турнира. Наградите бяха връчени от изпълнителния директор на БФС Антон Попов.

На полуфинала „Лъвчетата“ отстраниха Бургас Спорт след победа с 3-2. Тимът от морето поведе в резултата, но нашият отбор направи пълен обрат с голове на Самир Хаджи и Ивелин Лозанов. Грешка в отбрана позволи на съперника да изравни, но три минути преди края Борис Николов донесе победата.

В групата отборът записа две победи – срещу Берое (3-2) и Левски (4-1), както е равенство с Олимпия (2-2). В мача с Берое Радослав Димитров вкара два гола, разписа се и Ивелин Лозанов. Борис Николов отбеляза две попадения срещу Левски, а по едно - Борис Троянов и Радослав Димитров.

СЪСТАВЪТ: Никола Михайлов, Валентин Йолов, Самир Хаджи, Ивелин Лозанов, Радослав Димитров (Мартин  Динчев, Борис Николов, Борис Троянов, Максим Начев, Теодор Стойчев, Йордан Първанов, Никола Патарински, Виктор Мишев)